Forum Klan SOBD Strona Główna Klan SOBD
Strona SOBD-u (Surrender Or Be Destroyed).
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

piorun
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Klan SOBD Strona Główna -> Rekrutacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piorun
Gość





PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 9:23 pm    Temat postu: piorun Odpowiedz z cytatem

Hola hola chłopy mam pytanko: potrzeba wam ludu w klanie? Reszty domyślić się można samemu Razz

Jakoż że kiedyś już taki temat założyłem to nagnę troszki ten wasz regulamin rekrutacyjny, przecież mnie znacie Razz. Ostatnio w tzara naparzam coraz częściej, jestem niemal codziennie. Was również mam nadzieję spotykać na hamachi częściej(róbcie to co Chidori, tego chłopa widze codziennie na sieciach tylko was jakoś rzadko Razz).

Niby muszę się jeszcze zdecydować co by tu wybrać ale jeśli wasza odpowiedź będzie taka jaką sobie wyobrażam to sprawa raczej przesądzona Razz.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
fugiel
Mistrz Klanu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 2070
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no... Normalnie żal.pl, cyrk na kółkach, niedźwiedź na rowerze...

Składasz do nas PODANIE Piorun? Przecież byłeś już w SOBD i wiesz, ze u nas nie możesz się dobrze czuć.
Tak, znam Cię Piorunie. Twoje poglądy są zdecydowanie odwrotne do moich. Jak więc chcesz sie u nas dobrze czuć? A tak nawiasem mówiąc, Ty nie byłeś czasem w aBF? Słyszałem, że Cię wyrzucili, ale nie dawałem temu wiary...

Co do aktywności... teraz ja jestem częściej aktywny niż myślisz Wink Na tzarnn nie wchodzę, bo ciągle mi usuwają(jak prawie wszystkich) to samo z tzarnn2. Moja sieć cieszy się popularnością, więc ona mi wystarcza... gram teraz znacznie częściej niż dawniej.

Co się znowu stało Piorun, że chcesz do nas dojść? Na serio o tym wszystkim mówisz Confused ?

_________________
"Śmierć przychodzi po nas wszystkich!"

Administrator wszystko widzi, o wszystkim wie i wszystko osądza!

Pamiętajcie o tych rzeczach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chidori
Gość Klanu


Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 683

PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehmmm.... piorun XD

Nigdy się nie spodziewałem że zobaczę cię tu XD

No cóż na razie nic nie napisze dopóki nie odp. na pytania Fugla Smile


Nie wiem dlaczego ale miło cie widzieć (raczej czytać XD ) ;D

_________________
"Ból przemija... chwa?a trwa wiecznie!..."

"Ka?da historia siedzi w nas... tworzysz j? TY! tworzy j? CZAS!"

"Ludzie na wojnie s? niczym, jeden cz?owiek jest wszystkim"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Składasz do nas PODANIE Piorun? Przecież byłeś już w SOBD i wiesz, ze u nas nie możesz się dobrze czuć.
Tak, znam Cię Piorunie. Twoje poglądy są zdecydowanie odwrotne do moich. Jak więc chcesz sie u nas dobrze czuć? A tak nawiasem mówiąc, Ty nie byłeś czasem w aBF? Słyszałem, że Cię wyrzucili, ale nie dawałem temu wiary...

Tak, składam Wink.

Proszę po a tym o cytat, gdzie to powiedziałem, że u was źle się czuję Wink. Nie, nie czułem się źle, przynajmniej do czasu, kiedy klan zaczął powoli wymierać, a potem ty odszedłeś, a za tobą znowu kolejne osoby, w tym ja. Teraz mogę sądzić, że sprawa jest dużo lepsza, więc mogę wrócić Wink. Swoją drogą, moje poglądy nie są odwrotne od twoich(chodzi o magię?) - obejrzyj trochę replayów, magia jest bardzo powszechnie używana, dzisiaj bez umiejętności posługiwania się nią/obrony przed nią ani rusz. Właśnie dodatkowo muszę wspomnieć, że w tym aspekcie gry byłeś lepszy ode mnie, może się czegoś nauczę. Smile

Kolejna rzecz, mówisz, że wyrzucają was z tzarnn i tzarnn2, ale to nie jest nic dziwnego. Mnie też z sieci wyrzucają, bo wchodzi na nie codziennie kilkadziesiąt osób, gdyby osoby Offline nie były wyrzucane, sieci zapełniały by się z zawrotną szybkością. Trzeba najzwyczajniej do sieci dołączać parę razy dziennie.

Co do aBF - sprawa nie była do końca jasna, bowiem przeprowadzane były tam pewne "czystki", ale teraz pewne jest, że aBF zostało usunięte Smile.

Cytat:
Co do aktywności... teraz ja jestem częściej aktywny niż myślisz Wink Na tzarnn nie wchodzę, bo ciągle mi usuwają(jak prawie wszystkich) to samo z tzarnn2. Moja sieć cieszy się popularnością, więc ona mi wystarcza... gram teraz znacznie częściej niż dawniej.

Co się znowu stało Piorun, że chcesz do nas dojść? Na serio o tym wszystkim mówisz Confused ?

Cóż, sam muszę się przekonać.
Co do tego czy jestem pewien - szukam klanu, a wybór mam niezbyt szeroki. Lepszego wyjścia nie ma, chyba że SG, ale tam teraz co są noobki(to samo tyczy się też AW). Was z kolei znam, widzę że ekipa rośnie, forum aktywne, poziom gry nie jest zły. Jeśli nie przeszkadza wam mój charakter itp. po prostu możecie mnie przyjąć Razz.

A z innej beczki zapytam, prowadzicie może jakieś regularne treningi Razz?
Powrót do góry
Raspotos
Gość





PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za!

"Za młodu bądź piorunem a na starość zostań grzmotem" XD
warto przyjąć pioruna , dlaczego?Smile Taki człowiek to człowiek , nie jak to powiedział "WIELKI" medavoj... piorun jest kulturalnym graczem , a w końcu takich fugiel lubisz czyż nie Razz?
Powrót do góry
Chidori
Gość Klanu


Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 683

PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... ja mam u Pieoruna pewien tak jakby dług bo udowodnił DvK że istnieje takie słowo "Wiedź"

Ale na razie się nie wypowiem XD

_________________
"Ból przemija... chwa?a trwa wiecznie!..."

"Ka?da historia siedzi w nas... tworzysz j? TY! tworzy j? CZAS!"

"Ludzie na wojnie s? niczym, jeden cz?owiek jest wszystkim"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piorun
Gość





PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to co ze mną będzie?Smile
Powrót do góry
fugiel
Mistrz Klanu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 2070
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre pytanie...

Heh... moim zdaniem się po prostu do nas się nie nadajesz Piorun.
Przypomnij sobie te właśnie czasy:
http://www.tzar.fora.pl/klany,33/sobd-surrender-or-be-destroyed,1169-165.html

NIe wierzę, żebyś nagle zaczął grać tak jak my, próbować naszych sposobów gry i żebyś uważał mnie za faktycznego Mistrza Klanu.
Na szybkiej nie grasz(i grać się nie nauczysz, bo wszyscy grają na normalu), masz mocne schematy, całkowicie uzależnienie od 3 zasad(my gramy na 2).

Poza tym teraz sam mówisz, że jeszcze nie wiesz czego chcesz, więc jak? Confused

_________________
"Śmierć przychodzi po nas wszystkich!"

Administrator wszystko widzi, o wszystkim wie i wszystko osądza!

Pamiętajcie o tych rzeczach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Neo
Zastępca Mistrza


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1723

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przeciw twojemu ponowemu dojsciu.W ciezkiej chwili odeszles a teraz co widzisz ze klan jednak stanal ponownie na nogi i dobrze sie trzyma chcesz znowu dojsc.Sam tez napisales ze "nie masz dokad pojsc".Co my niby jestesmy?Schronienie dla bezdomnych?(w tym przypadku bez klanu)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piorun
Gość





PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote[NIe wierzę, żebyś nagle zaczął grać tak jak my, próbować naszych sposobów gry i żebyś uważał mnie za faktycznego Mistrza Klanu.[/quote]
Czasy się zmieniają.. Wspominałem o tym wcześniej. Przecież nie będę specjalnie grać tak, żeby przegrać. Co do tego mistrza - nie wiem o co chodzi. Starałem się w miarę zgadzać z tym co mówiłeś, bo mimo wszystko grałeś o de mnie lepiej. Jeśli nie zgadzałem się jednak w paru kwestiach mówiłem o tym, to demokracja, nie komuna.

Cytat:
Na szybkiej nie grasz(i grać się nie nauczysz, bo wszyscy grają na normalu), masz mocne schematy, całkowicie uzależnienie od 3 zasad(my gramy na 2).

Ale to to nie wiem skąd wziąłeś. Kiedyś grałem na szybkiej, tak jak wszyscy. Czasy się jednak zmieniły i ludzie zaczęli grać na normalnej(z czym się do dziś nie zgadzam). Ale co miałem robić? Kłócić się z nimi i to podczas gry? Przystosowałem się tyle. Zresztą żebyście wy na publicznych grach jakoś o szybka prosili, to nie widziałem.
Kolejna rzecz - jak mogę mieć mocne schematy, skoro za każdym razem gram inną nacją(wybór losowej) Rolling Eyes ? Często, jeśli nie w większości gier gram również z magią. I nie mówcie mi że nie, to wy powinniście zobaczyć że tak jest. Zapytajcie się paru osób na Hamachi, no ew. możemy się zobaczyć w grze Smile.
Kolejna sprawa - zasady. Póki co w tzarze polskim ogólnie występuje tyle zasad: zakaz atakowania przed 14:00 oraz zakaz atakowania farm i domów. I ja je respektuję. Nie możesz opierać się tylko na tym, co widziałeś pół roku temu.

Cytat:
Poza tym teraz sam mówisz, że jeszcze nie wiesz czego chcesz, więc jak? Confused

Szczerze mówiąc zastanawiałem się, jak co kto robi na szybko - źle. No ale spójrzmy prawdzie w oczy, jesteście chyba najlepszą rzeczą jaką mogę wybrać. Do AW póki co pójść nie zamierzam nie nie nie.. Dodatkowo właśnie nie byłem pewien waszego zdania Wink. Teraz już wiem jakie jest i możemy nawiązać dyskusję.

Cytat:
Ja jestem przeciw twojemu ponowemu dojsciu.W ciezkiej chwili odeszles a teraz co widzisz ze klan jednak stanal ponownie na nogi i dobrze sie trzyma chcesz znowu dojsc.Sam tez napisales ze "nie masz dokad pojsc".Co my niby jestesmy?Schronienie dla bezdomnych?(w tym przypadku bez klanu)

A co miałem zrobić? Wkracza nowe pokolenie tzara, klany takie, jak nn, bf, dw wzmacniają ekipę, przenoszą poziom gry znaczniej wyżej niż my, a tu jeszcze lider odchodzi(a za nim przede mną jeszcze inni) Rolling Eyes ?? Postanowiłem się odłączyć, bo ani nikt z sobd wybitnie się nie pokazywał, nasza ekipa na klanówy była do niczego, poziom gry w rowie, a szkoleniowców brak. Wrócił lider - wracam ja, nic dziwnego. W CS'ie czy ET klany też się sypią bo "miszczu wyjechał do Anglii" a składają nawet po paru latach gdy ekipa w komplecie..
Inna sprawa - schroniskiem dla bezdomnych do aBF przed odejściem Mario było. Jeśli uważacie mnie za niezbyt atrakcyjną ofertę, powiedzcie.

W sumie mam inny pomysł. Jakoż widzę tu pewien brak zaufania może bym doszedł na pewien "okres przejściowy' - wy sprawdzicie po jakimś czasie czy się nadaję, a co będzie potem się zobaczy.

Ps. Swoją drogą, gdyby mi na klanie nie zależało nie pisał bym tu.
Powrót do góry
Nunu
Przyjaciel Klanu


Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 675

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym wszystkim co piorun napisał stwierdzam, ze warto go przyjąć do klanu. Pisze sensownie, odpowiada na wszystkie pytania. Jeśli chcecie być pewni tego, że tak jest to przyjmijcie go chociaż na okres próbny i wtedy sprawdzimy jego prawdomówność. Jestem na TAK.
_________________
"St?pam po ziemi twardo, ale z g?ow? w ob?okach"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chidori
Gość Klanu


Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 683

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra czas abym ja się odezwał...

Więc tak :

Osobiście nie widziałem aby piorun grał na schemacie (rzadko z nim gram )

Ras nawet graliśmy bez zasad co było ciekawe być atakowanym z 3 stron

1- Lancelot
2- piorun
3- i jakiś komp
a mój sojusznik mi nie pomagał ;P ( i przegrałem )

Osobiście nie mam do niego nic, co prawda często na tzar fora się kłócił ale często mówił sensowne i dobre rzeczy

Prawdą jest iż czasy i ludzie się zmieniają i nie można myśleć o nich tak jak kiedyś bo większość jest inna niż była.

Co do jego odejścia to nie tylko on odszedł, a jak czytałem stare posty i historię czasów SOBD-u to aż dziwne że klan jest, inne klany by się dawno rozpadły, wiem bo byłem w wielu ( nie tzara)

Ja dał bym mu szanse wiążąc do tego iż "Ludzie się zmieniają"

Myślę że piorun może jednak coś jeszcze tu dać i powrócić.

Może znowu odejdzie? Kto wie, wtedy raczej ju nie wróci ale tera niech wraca, niech dostanie szanse

tą jedną szanse...

Takie są moje poglądy i zdania. oczywiście jeśli nie zostanie przyjęty nie będę się kłócił ani bronił to był mój ostatni post tu i więcej się nie wypowiem


MOJE ZDANIE BRZMI :



TAK

_________________
"Ból przemija... chwa?a trwa wiecznie!..."

"Ka?da historia siedzi w nas... tworzysz j? TY! tworzy j? CZAS!"

"Ludzie na wojnie s? niczym, jeden cz?owiek jest wszystkim"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Neo
Zastępca Mistrza


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1723

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra a moglibysmy odejsc od tego filozoficznego "czasy i ludzie sie zmieniaja"?To nie jest argument.Fugiel wtedy odszedl(najlepszy gracz) ale zalozyciel zostal i mogl utrzymac ten klan.Inni zamiast pomoc to pouciekali.Zostalo tylko dwoch(choc jeden nawet o tym nie wiedzial XD)Straciles moje zaufanie odchodza a teraz znowu skladajac podanie.Pamietam tez ze jak byles u nas to zadko gralismy razem i czesto byly spory na rozne tematy.Sensowne gadanie tu nie ma nic do rzeczy a wszyscy to biora jako super-rzecz.My nie chcemy osob ktore gadaja z sensem,my oczekujemy czegos wiecej po swoich czlonkach a Piorun ostatnim raze sie nie popisal
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może mam pisać bez sensu Neo Neutral? Piszę z sensem(co sam przyznajesz), a ty dalej twierdzisz że jestem zły, toż to dopiero szatańska logika.

Zdrajcą(bo tak mnie praktycznie nazywacie) to można takiego Loryska nazywać. Ja mimo wszystko zostałem w klanie z dwóch powodów:dobrze się tu czułem i było by mi przykro go opuszczać. A powiedzmy sobie szczerze było parę lepszych klanów: SG, DW, BF i reszta. Nie pokazywaliście się regularnie na Hamachi, nie braliście czynnie udziału w czołowych grach(przyczyny odejścia Lorysa), dlaczego więc tu miałem siedzieć? Dwa powody podałem wyżej.

Nie mam do nikogo pretensji. Taka jest jednak prawda. Siedziałem, ale do czasu, jak odszedł Fugiel. Poczułem, że to jest za dużo i tyle. Może gdyby chociaż było więcej tych klanowiczów, to miałbym kogo "ratować" - ale jak było ze 3, to bez jaj.. Klan się podnosi to staram się wrócić.
Nie widzę nic złego w swoim postępowaniu.. Mistrz klanu wyszedł, to wyszedłem i ja. Mistrz wrócił, mogę wrócić. Jako ciekawostkę dodam, że Fugiel wcale nie mówił nic o swoim powrocie do tzara..

Jakoś o innych osobach które w równym a może nawet większym stopniu miały na sumieniu ten klan się nie mówi. Swoją drogą, trochę zabawne by było jakby Fugiel sam musiał składać podanie gdy chciał wrócić do klanu bo tej swojej przerwie, a Neo powiedział: "Nie, wyszedłeś z klanu w trudnej dla niego chwili, nie przyjmuję cię" Laughing.
Powrót do góry
fugiel
Mistrz Klanu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 2070
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piorun czy ty nie okłamujesz teraz sam siebie? Jakoś ja nie zauważyłem, żebyś czuł się wtedy u nas dobrze.

Owszem, swój powrót ogłosiłem sporo po fakcie, ale jednak. Ślimak pisał na tzar.fora o moim powrocie.

http://www.tzar.fora.pl/klany,33/sobd-surrender-or-be-destroyed,1169-210.html

Ile to już czasu, prawda? A tu teraz Piorun wypala, że chce sie do nas dołączyć, gdy nie ma już aBF.

Moja propozycja. Podaj swój nr gg Piorun. Gdy będzie jakiś trening klanowy, zaproszę Cię na niego. Będziemy grać wtedy na NASZYCH warunkach i sam ocenisz, czy naprawdę chcesz dojść...


Cytat:
Swoją drogą, trochę zabawne by było jakby Fugiel sam musiał składać podanie gdy chciał wrócić do klanu bo tej swojej przerwie, a Neo powiedział: "Nie, wyszedłeś z klanu w trudnej dla niego chwili, nie przyjmuję cię" Laughing.



No cóż... Piorun... ile JA zrobiłem dla tego klanu, a ile Ty? W dodatku jestem głównym adminem na forum Wink
Mój powrót był tu naprawdę mile widziany.... i mam nadzieję, że szacunek do mojej osoby pozostanie, jak za dawnych czasów SOBD-u, a nie jak przed moim odejściem...

_________________
"Śmierć przychodzi po nas wszystkich!"

Administrator wszystko widzi, o wszystkim wie i wszystko osądza!

Pamiętajcie o tych rzeczach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Klan SOBD Strona Główna -> Rekrutacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum