Forum Klan SOBD Strona Główna Klan SOBD
Strona SOBD-u (Surrender Or Be Destroyed).
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historyczna chwila SOBD

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klan SOBD Strona Główna -> Linki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neo
Zastępca Mistrza


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1723

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 8:51 pm    Temat postu: Historyczna chwila SOBD Odpowiedz z cytatem

Postanowilem jednak zalozyc to konto na photobucket i wrzucic tego screena.


http://s599.photobucket.com/albums/tt72/Neo3016/?action=view&current=sobd.jpg

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ork24
Gość





PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kumam ^^
Powrót do góry
Chidori
Gość Klanu


Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 683

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nie byłeś podczas prawie rozsypki klanu (ja byłem pod koniec XD)

I nie wiesz o co chodzi z Wojtkiem i Matesem więc na pewno nie kumasz XD

_________________
"Ból przemija... chwa?a trwa wiecznie!..."

"Ka?da historia siedzi w nas... tworzysz j? TY! tworzy j? CZAS!"

"Ludzie na wojnie s? niczym, jeden cz?owiek jest wszystkim"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fugiel
Mistrz Klanu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 2070
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże... Boże... jak miło powspominać sobie złote czasy SOBD-u... Mates, Wojkup, Ślimak(wtedy jako aktywny gracz), Tomek(tutaj jako Bodom Child), Akte(teraz w NN), Kamsztor, hehe który był jeszcze w akademii. Naprawdę Neo dziękuję Ci że umieściłeś ten screen. Jest taki piękny, tyle wspomnień on przynosi. Pamiętam jak się nie mogliśmy nadziwić, że udało nam się zebrać CAŁY klan w jednej chwili. Pamiętam, że to była również cudowna gra, choć już nie wiem, jakie były składy...

Jestem osobą przywiązaną do przeszłości i wspomnień(jak na historyka wypada XD ) więc naprawdę Neo miłą niespodziankę mi zrobiłeś. Wink

_________________
"Śmierć przychodzi po nas wszystkich!"

Administrator wszystko widzi, o wszystkim wie i wszystko osądza!

Pamiętajcie o tych rzeczach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Neo
Zastępca Mistrza


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1723

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz Fugiel to ci moge wyslac tego screena
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamsztor
Gość Honorowy Klanu


Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 1945

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialny screen, Neo. Fajnie, że go wstawiłeś.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chidori
Gość Klanu


Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 683

PostWysłany: Wto Cze 30, 2009 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tera zebrać klan było by miło Wink
_________________
"Ból przemija... chwa?a trwa wiecznie!..."

"Ka?da historia siedzi w nas... tworzysz j? TY! tworzy j? CZAS!"

"Ludzie na wojnie s? niczym, jeden cz?owiek jest wszystkim"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fugiel
Mistrz Klanu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 2070
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 30, 2009 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem. Nawet bardzo miło. Ale pamiętaj Chid, że złote czasy klanu minęły i ten klimat który był, już nie powróci. Co prawda teraz nie jest źle, mamy nawet lepszy poziom gry i nadal kilku oryginalnych graczy(Ślimak, Kamsztor, nawet Nunu), ale to już nie to samo.

Niemniej jednak, jeśli się takie coś uda, to screena trzeba będzie zrobić Wink

_________________
"Śmierć przychodzi po nas wszystkich!"

Administrator wszystko widzi, o wszystkim wie i wszystko osądza!

Pamiętajcie o tych rzeczach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chidori
Gość Klanu


Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 683

PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fugiel napisał:
Owszem. Nawet bardzo miło. Ale pamiętaj Chid, że złote czasy klanu minęły


Możliwe ze minęły ale mam zamiar je znowu wprowadzić Smile

Atmosfera wydaje mi się miła. Poziom gry jest bardzo dobry. A oryginalność? Myślę że każdy z klanu u nas jest oryginalny Smile Każdy z nas gra inaczej, inaczej się buduje i inaczej stawia choćby mury.
Neo - Ma ciekawe dość budowanie się przy granicy planszy Very Happy i koszary często w 2 miejscach. Jedne troszkę mniejsze a 2 troszkę większe Smile Wojsko zawsze prowadzi zróżnicowane często z dodatkiem kapłanów.

ślimak- zawsze robi miasto otoczone murem Very Happy i do tego piękne Smile Trzon to Krzyżowcy i piechurzy co dość fajnie wygląda Very Happy

Kamsztor - Troszkę podobne do Fugla ale tylko z wierzchu. Podoba mi się w jego stylu rozłożenie budynków Very Happy Jakoś tak miło wyglądaj.Szczególnie dające mi sie we znaki Golemy i ryckowie Razz

Fugiel - Nie wiem dlaczego ale jego bazy zawsze mi wydawały sie jakieś takie potężne. Takie jakby nie do zdobycia i troszkę zniechęcają do podbijania ich Very Happy (Ten styl mi się najbardziej podoba ^^) Oddziały Golemów i magów prowadzonych tak jak nie potrafi nikt no i piki niemiłe dla mojej konnicy

Bzyk - Jego koszary po całej mapie i pasmo wieżyczek dość skutecznych. Trzonowa armia konna szybko rozprawiająca sie z wrogiem jeśli nie zada o piki

Nunu - Często nie wiem czemu jajowata baza Very Happy I do tego Strzelcy + Magia z odrobiną prowadzenia potężna siła Smile Spory ostrzał Strzelców i często wielki spam golemów

Ras - Teraz przeważnie mała twierdza jak by zmniejszona wersja bazy ślimaka. Piechota, Piechota i jeszcze raz piechota Very Happy mała ilość jednostek strzelających i jeszcze mniejsza konnych Very Happy

Dvk - Zostawię to i napisze jak z nim więcej zagram bo nie pamiętam jego gry Razz

Ja - Hmm... to powinienem zostawić wam do ocenienia co takiego jest we mnie oryginalnego Razz Co robię czego nie robią inni gracze.

To rzeczy zauważone u prze zemnie u was Smile U każdego jest więcej bajerów których ja nie wyłapałem i które on raczy znać Smile

_________________
"Ból przemija... chwa?a trwa wiecznie!..."

"Ka?da historia siedzi w nas... tworzysz j? TY! tworzy j? CZAS!"

"Ludzie na wojnie s? niczym, jeden cz?owiek jest wszystkim"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nunu
Przyjaciel Klanu


Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 675

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 5:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Chidori, nie mam co dodać do tego, co napisałeś, prócz paru poprawek.
Nie zapominaj o tym że robię też wiekierników, pikinierów i czasami rycerzy i kapłanów. Jednakże mam repa z gry w której na wyspie wylądowałem, Fugla zaś rozwalił Chidori i bodajże Neo... Kto chce dowiedzieć się co działo się potem niechaj pyta mnie o replaya Smile

_________________
"St?pam po ziemi twardo, ale z g?ow? w ob?okach"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fugiel
Mistrz Klanu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 2070
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze wątpię, żeby znowu powróciły złote czasy. Oryginalność, która była w graczach dawniej przepadła. Ślimak olał klan, Kamsztor mało co się stara, Neo w ogóle nie wiem co się z nim dzieje, klimatyczna karczma umarła, autorytet mojej osoby znowu upada, motto klanu jest w ogóle zapomniane i nie używane. Jedynym sukcesem jest to, że nie ma kłótni w klanie teraz i wzrósł poziom gry.

Aktywność klanu jest żałosna, dawno nie było takiej tragedii. Niektórym już nawet na forum nie chce się zaglądać. Gry w naszym wykonaniu są coraz bardziej przewidywane, coraz mniej mam z nich uciechy.

Żeby nie spamować. Ten temat nie służy do narzekań i ocen, czy złote czasy klanu powrócą, czy też nie. Jeżeli chcecie podyskutować o naszych posobach gry i czym się wyróżniamy, to jest temat-----> Członkowie w ---> Członkach klanu. Jeżeli chcecie pogadać o wyżej napisanych przeze mnie sprawach, to specjalnie otworzyłem temat --->
B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-A!!! W ----> Sprawach Klanu.

Tutaj nie odpisujcie, post wkrótce usunę. Nie chcę zaśmiecać dyskusjami tematu, który przypomina mi o dawnych czasach.

_________________
"Śmierć przychodzi po nas wszystkich!"

Administrator wszystko widzi, o wszystkim wie i wszystko osądza!

Pamiętajcie o tych rzeczach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klan SOBD Strona Główna -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum